Софіївський граніт (Sophiyvsky)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваSophiyvsky
ПородаГраніт
РодовищеСофіївське
Об'ємна вага2500-2700 кг/м3
Водопоглинання0,1-0,4%
Міцність на стискання172-219 MPa
Стираність0,15-1,2 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Торгова марка «Граніт»® пропонує купити Софіївський граніт на найвигідніших умовах. Ми пропонуємо величезний вибір виробів різних форм, розмірів і дизайнерських рішень. Здійснюємо продаж оптом і в роздріб, за низькою ціною від виробника з доставкою по всій території України.

Софіївський гранітний кар’єр є постачальником дорогого, але високоякісного матеріалу – він вважається елітною сировиною, завдяки унікальній текстурі: сірий колір зі світло-рожевими вкрапленнями. Крім зовнішньої привабливості Софіївський граніт володіє чудовими фізичними властивостями: екологічно чистий, безпечний, міцний, зносостійкий.

Ця порода має широкий спектр застосування: від бруківки і бордюру, до масивних меморіальних комплексів. Настільки активне застосування пов’язано з тим, що граніт легко піддається обробці і не боїться подряпин. Також грає роль оригінальне забарвлення: завдяки їй виріб з Софіївського граніту ідеально поєднується з будь-якими стилями оформлення.

У каталозі компанії «Граніт»® представлений величезний вибір готових товарів з Софіївського граніту за доступними цінами. Також ми можемо виконати виробництво за спеціальним замовленням, з урахуванням всіх побажань і вимог клієнта. Ще одна велика перевага нашої компанії – висока швидкість виготовлення і доставки, ми цінуємо час наших клієнтів, тому прагнемо виконувати завдання в максимально короткі терміни. При цьому ми зберігаємо високу якість і низьку вартість.

Ціна продукції з Софіївського граніту залежить від декількох факторів: віддаленість адреси доставки, складність роботи, обсяг замовлення. Уточнити кінцеву вартість ви можете у менеджера. Він розрахує замовлення, виходячи з ваших побажань і заявлених розмірів, відповість на всі питання і допоможе визначитися з вибором.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання