Солошинський граніт (Rosso Viktoria)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваRosso Viktoria
ПородаГраніт
РодовищеСолошинське
Об'ємна вага2660 кг/м3
Водопоглинання0,28%
Міцність на стискання132,5 MPa
Міцність при згині190 MPa
Стираність0,55 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Каменеобробна компанія «Граніт»® пропонує за «антикризовими» цінами великий вибір виробів з граніту Солошинського родовища. Наша продукція – це оптимальне співвідношення виняткової якості і доступної ціни!

Чому варто купити Солошинський граніт?

Червоний граніт Солошинського родовища – це міцний природний матеріал, який користується стабільним і незмінним попитом. Він не вимагає особливого догляду, відрізняється високою міцністю і естетичним зовнішнім виглядом. Саме тому для облицювання будівель, виготовлення стільниць, мийок, сходів, пам’ятників і доріжок застосовується червоний граніт. Якщо ви віддаєте перевагу якісним матеріалам з високим рівнем зносостійкості і морозостійкості, то Солошинський граніт – оптимальний вибір!

5 незаперечних переваг на користь нашої компанії:

 1. Без посередників. Ми не працюємо через інших, так як відрізняємося власною матеріально-технічною базою та налагодженою системою виробництва.
 2. Великий вибір. Вас приємно порадує та вразить велика кількість наших пропозицій.
 3. Лояльна вартість. Ціна від виробника без додаткових витрат для клієнта – одне з головних достоїнств нашої компанії.
 4. Швидка доставка. Завжди дотримуємося термінів, обумовлених заздалегідь. За необхідності здійснюємо термінову доставку по всіх містах України.
 5. Оптовий і роздрібний продаж. Ви можете вибрати такий варіант, який необхідний особисто вам. Є можливість покупки під замовлення.

Звернувшись в компанію «Граніт»®, ви на власному досвіді переконаєтеся в лояльності наших цін, доброзичливості співробітників і оперативному виконанні поставлених завдань. Роки безперервної діяльності та бездоганна репутація зробили нас компанією №1 в Україні з виробництва та продажу виробів з граніту Солошинського родовища.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання