Старобабанський граніт (Grey Quoin)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваGrey Quoin
ПородаГраніт
РодовищеСтаробабанське
Об'ємна вага2690 кг/м3
Водопоглинання0,03-0,6%
Міцність на стискання145-174 MPa
Стираність0,05-0,44 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® пропонує купити Старобабанський граніт за низькою ціною. Ви маєте можливість вибрати готовий виріб або оформити індивідуальне замовлення, в будь-якому випадку будуть враховані всі побажання і вимоги. Ми працюємо оптом і в роздріб, на регулярній і разовій основі, здійснюємо доставку по всій території України.

Старобабанський гранітний кар’єр – це родовище красивого каменю темно-сірого кольору з дрібнозернистою текстурою. Крім елегантного зовнішнього вигляду даний гранітний камінь має відмінні фізичні характеристики:

 • Високу зносостійкість;
 • Перший клас природного радіоактивного випромінювання (екологічно чистий і безпечний для житлових зон);
 • Міцність і довговічність.

Крім цього, сировина легко піддається обробці. Це дозволяє широко використовувати його в різних сферах: для виготовлення будівельних і оздоблювальних матеріалів, дорожніх елементів, меморіальних комплексів та інших монументів. Завдяки своєму кольору, ідеально підійде до будь-якого дизайну інтер’єру: від класики до модерну.

У каталозі «Граніт»® представлений широкий асортимент готової продукції з Старобабанського граніту на будь-який смак за прийнятною ціною. Якщо у вас є власні уявлення про вигляд кінцевого виробу, розроблений ескіз – ми з радістю втілимо їх в життя! Підсумкову вартість може розрахувати наш менеджер, розповість всі деталі оформлення і надасть допомогу у виборі. Сума залежить від складності та обсягу замовлення, віддаленості місця доставки, але ми гарантуємо – вона буде доступною.

Наша мета – довгострокове і взаємовигідне партнерство з нашими клієнтами, тому кваліфіковані майстри щодня працюють над якістю виробництва, оперативністю виготовлення і швидкістю доставки. Всі поставлені завдання виконуються в короткий термін, при цьому зберігається високий рівень обслуговування і низька ціна.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання