Купити стільниці з натурального каменю в Україні

Чим динамічніше стає наше життя, тим більше хочеться мати в цьому божевільному світі хоч маленький острівець стабільності. Їм, як правило, стає будинок, який господар будує не тільки для себе, але і для майбутніх поколінь. Саме тому будівництво ведеться неспішно і грунтовно, інтер’єр продумується до найдрібніших деталей, а до вибору оздоблювальних матеріалів власники підходять дуже категорично: вони повинні бути не просто красивими, але обов’язково практичними і довговічними. Особливо, якщо мова йде про таку деталь, як стільниця.

Стільниця являє собою плиту, товщиною 40-60 міліметрів, яка прикріплюється до меблевого каркасу, і грає роль столу. Ширина стільниці може бути будь-якя, і прямо залежить від глибини меблів.

Стільниця не просто служить прикрасою інтер’єру, але і щодня, протягом багатьох років відчуває на собі вплив вологи і хімічно агресивних речовин, витримує випадкові удари і різкі перепади температур. Справитися з подібним навантаженням з успіхом може стільниця з каменю. І компанія “Граніт™” може запропонувати відразу кілька варіантів природного матеріалу:

  • Базальт. Завдяки високому вмісту вуглецевих сполук, камінь має благородний чорний відтінок, здатний прикрасити будь-який інтер’єр. Але це далеко не всі переваги цього каменю – він не боїться механічних впливів, прямих сонячних променів і попадання вологи, а термін експлуатації стільниці з базальту може становити більше століття;
  • Габро. Іноді його називають чорним гранітом, що абсолютно невірно, адже це 2 абсолютно різні породи, які, тим не менш, володіють схожими властивостями: підвищеною твердістю і довговічністю. Крім того, ціни на стільниці з каменю габро в нашій компанії майже в 2 рази нижче, ніж у конкурентів. А все тому, що “Граніт™” володіє власним кар’єром, де і видобувається знаменитий український габро-діабаз;
  • Лабрадорит. Дізнатися про нього можна по характерним яскравим “сплескам” на темній поверхні, які надають виробам з каменю схожість із зоряним небом. Лабрадорит – матеріал міцний і несприйнятливий до впливу вологи. Але, за рахунок мінімальної кількості кварцових включень, обробляється ця порода набагато легше, ніж, наприклад, граніт. Це дозволяє майстрам нашої компанії надавати стільницям з лабрадориту красиву, точну фаску;

5 причин вибрати гранітну стільницю

Але все-таки ідеальним варіантом для виготовлення стільниці є граніт. І цьому є вагомі докази.

  1. Різноманітність відтінків. Граніт відрізняється привабливою текстурою і великою кількістю колірних рішень. Хтось бачить у цьому проблему, адже якщо буде пошкоджена частина стільниці, підібрати камінь того ж кольору і тієї ж текстури, практично неможливо. Але ці переживання абсолютно марні!
    • По-перше, стільниця з граніту ремонту в будь-якому випадку не підлягає, а вимагає повної заміни;
    • По-друге, термін служби граніту обчислюється навіть не десятиліттями, а століттями. А тому не варто відмовляти собі в задоволенні створити дійсно унікальний інтер’єр;
  2. Довговічність. Гранітна стільниця вже точно вас не розчарує. Вона не схильна до вогкості, байдужа до нагрівання, абсолютно не чутлива до кислот, і її неможливо подряпати. Але це не означає, що обробні дошки вам більше не знадобляться. Граніт здатний дуже швидко затупити ножі, тому готувати доведеться по-старому.
  3. Простота в догляді. Граніт – справжня знахідка для супротивників побутової хімії. Щоб утримувати в чистоті стільницю, потрібна лише волога ганчірка і рідина для миття посуду, що не містить кислот. А ось абразивні порошки кам’яним стільницям протипоказані.

Кам’яні стільниці торгової марки “Граніт™”

Купити гранітні стільниці в Україні не проблема. Але щоб радувала і ціна, і результат звертатися варто лише до професіоналів – компанії “Граніт™”. Ми пропонуємо широкий вибір готових кам’яних стільниць різних розмірів і форм. Але, якщо ви не знайшли потрібний варіант в каталозі, наші фахівці виготовлять потрібний виріб під замовлення. Причому, абсолютно не важливо, де ви знаходитесь – ми доставляємо стільниці по всій території України, і працюємо як з оптовими, так і з роздрібними замовниками.