Симонівський граніт (Symony Rosy Mist)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваSymony Rosy Mist
ПородаГраніт
РодовищеСимонівське
Об'ємна вага2620 кг/м3
Водопоглинання0,25%
Міцність на стискання241 MPa
Стираність0,61 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

Симонівський граніт: опис каменю

Торгова марка «Граніт»® пропонує виготовлення виробів з граніту Симонівського родовища на замовлення, а також широкий асортимент готової продукції. Наша компанія здійснює його обробку, використовуючи найсучасніші методики та обладнання.

Симонівський граніт натуральний, екологічний, довговічний і надзвичайно міцний. Ще однією незаперечною перевагою є відсутність необхідності в спеціальному догляді і абсолютна безпека для здоров’я. Це дозволяє виготовляти з нього різні елементи для будівництва, внутрішньої обробки і декорування приміщень. Вази, стільниці, модульна облицювальна плитка, бордюрний камінь, балюстради, сходи, а також багато іншого ви можете замовити у нас оптом і в роздріб за цінами від виробника.

Подивитися готові роботи компанії, а також купити Симонівський граніт за привабливими цінами можна у відповідних розділах на нашому сайті. Майстерня «Граніт»® дозволяє виготовляти товар нестандартних форм і розмірів, розширюючи діапазон пропонованого сервісу. Кожному покупцеві доступний для замовлення безкоштовний зразок продукції, що дає можливість оцінити якість обробки поверхні, структуру і колірний тон.

Будь-який товар повністю відповідає стандартам якості і рівню радіаційної безпеки. До всіх виробів додається необхідний пакет супровідної документації. Завдяки функціоналу інтернет-магазину і зручної навігації дуже легко оформити покупку. Фахівці компанії дадуть відповідь на будь-які питання про продукцію, особливості оплати і транспортування.

Компанія «Граніт»® здійснює доставку по всій території України в короткий термін.