Танський граніт (Tansky)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваTansky
ПородаГраніт
РодовищеТанське
Об'ємна вага2600 кг/м3
Водопоглинання0,35%
Міцність на стискання155-213 MPa
Стираність0,1 г/см2
Клас природної радіації2 Клас
*Для зовнішнього застосування

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Танський граніт – одна з найпоширеніших кристалічних порід. Унікальна структура каменю, відмінні експлуатаційні якості і характеристики дають можливість застосовувати його в якості основного матеріалу для побудови монументальних споруд. Також дану сировину використовують для облицювання будівель, зведення пам’ятників, виробництва обелісків. Граніт з Танського родовища незамінний при виготовленні матеріалів для мощення доріг і обробки – їм оформляють стіни, сходи, з нього виробляють каміни, декоративні фонтани, кулі. Цей матеріал надає неповторний стиль будівель, ландшафту та інших об’єктів.

Особливості Танського граніту і його ціна

Одним з дорогих видів натурального каменю є Танський граніт, що добувається в Черкаській області, с. Танське. Цей сорт викопного займає одну з лідируючих позицій серед великого асортименту натурального каменю. Танський гранітний кар’єр дарує нам гарний зовні камінь який відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками. Танське родовище дозволяє отримувати породу, що відрізняється красивим сірим кольором і масою достоїнств:

 • Міцність і надійність;
 • Довговічність;
 • Стійкість до морозу і вологи;
 • Привабливий зовнішній вигляд.

Купити Танський граніт пропонує компанія «Граніт»®. Ми реалізуємо високоякісну продукцію оптом і в роздріб за низькими цінами! Власне виробництво, контрольоване на кожному з етапів, гарантує – покупець отримує високоякісні вироби з представлених в асортименті або під замовлення! Купити Танський граніт від виробника ще ніколи не було так просто!

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання