Технологія виробництва пам’ятника з граніту

Технологія виробництва пам’ятника з граніту

Дата публікації

Граніт – камінь, який часто використовується для виробництва надгробних плит і пам’ятників. Спочатку сировина являє собою окремі шматки неправильних форм, але після обробки умілими руками вони перетворюються в чудові будівельні композиції, що увічнюють пам’ять покійного.

Про достоїнства граніту

Популярність граніту пояснюється його фізико-механічними характеристиками:

  • Він не псується протягом десятиліть незалежно від погодно-кліматичних умов.
  • Має високу стійкість до механічних пошкоджень.
  • Привабливий зовнішній вигляд зберігається понад 50 років без додаткової обробки.

Етапи виробництва: видобуток гранітного блоку

Різка гранітного блоку

Граніт – магматична гірська порода, яка служить підставою для більшої частини усіх континентів. Вона видобувається з землі і фасується по спеціальним блокам. Для досягнення максимальної щільності граніт відокремлюють від домішок, після чого робиться розпилювання блоків на сляби – прямокутні шматки однакових розмірів. Саме вони і використовуються в якості основи для виробництва пам’ятників і інших гранітних споруд.

Це важливо: граніт – важка порода. Цим частково пояснюється довговічність пам’ятників з даного матеріалу. Але і з тієї ж причини після монтажу фундаменту не можна відразу ж встановлювати монумент, інакше під його вагою земля просяде. З моменту заливки підстави до установки гранітної конструкції повинен пройти рік.

Обробка

Спочатку граніт має зернисту поверхню, на якій важко щось витесати або вирізати. Тому перш за все необхідно відполірувати сляби. Ця робота виконується за допомогою полірувальних кіл, зернистість яких підбирається з урахуванням твердості і щільності конкретного блоку.

Різка і розробка дизайнерського проекту

Дизайн ритуального пам'ятникаНа наступному етапі вирізається гранітна плита, на яку наноситься зображення покійного і краща релігійна символіка. Це, ймовірно, найбільш складна частина, для реалізації якої залучаються професійні художники і скульптори.

Якщо бюджет строго обмежений, має сенс замовити шаблонний проект з гравіюванням по трафарету. Такі пам’ятники мінімалістичні, вони виглядають скромно, але разом з цим залишаються представницькими. Якщо ж близькі хочуть встановити на могилу покійного більш оригінальний монумент, можна замовити ручну роботу. Це буде коштувати трохи дорожче, але зате композиція буде виглядати унікально на тлі інших пам’яток.

Останні штрихи

Коли пам’ятник виготовлений, а фундамент облаштований, можна встановлювати монумент. На цьому основна робота добігає кінця. Для повноти картини композиція, як правило, доповнюється фотографією покійного, яка змінюється в міру вицвітання.

Альтернативне рішення, що дозволяє уникнути турбот по заміні фотокартки – додати бюст покійного. Цей варіант коштує дорожче, але і виглядає набагато солідніше. Для виготовлення даної прикраси також підходить граніт. Але для контрасту можна вибрати інший матеріал. Наприклад, бронзу або мармур.

Виготовлення гранітних пам’ятників: швидко, якісно, ​​недорого

Компанія «Граніт»® – один з лідерів по виробництву пам’ятників. Наші переваги:

  • Широкий вибір каменів, що відрізняються по текстурі і кольору.
  • Обробка із застосуванням високоточного піскоструминного устаткування.
  • Багаторівневий контроль якості.
  • Лояльні ціни.
  • Реєстрація об’єктів.

Щоб зв’язатися з менеджером, зателефонуйте або напишіть нам. Миттєво відреагуємо на заявку!

Сподобався запис? Поділіться в соціальних мережах!