Переваги плит мощення від «Граніт»®


Купуючи дану продукцію в нашій виробничій компанії вам надається наступний ряд ключових переваг.

Плити мощення
продукція


Купити плити мощення з каменю в Україні

Незважаючи на економічні труднощі, природне прагнення до краси продовжує залишатися істотним мотивом для облаштування майданчиків і пішохідних зон з використанням матеріалів, які вигідно відрізняються від традиційних. До числа таких відноситься плита для мощення з натурального каменю – ексклюзивний матеріал, здатний надати території риси глибокої індивідуальності й неповторності.

Переваги плит мощення з граніту

Плитка для мощення тротуарів, пішохідних доріжок і локальних вуличних майданчиків, як правило, виготовляється з піщаних сумішей методом гарячого формування або вібролиття. Однак естетичне значення природних матеріалів незрівнянно ні з чим, тому переваги такого виду покриття дозволяють не брати до уваги той факт, що вартість тротуарної плитки такого класу трохи вище, ніж штучної.

До найбільш значущих переваг натуральної плитки і плит мощення відносяться:

 • Висока міцність і довговічність;
 • Волого-і морозостійкість;
 • Несприйнятливість до різких температурних перепадів;
 • Безумовна архітектурна виразність;
 • Величезний вибір за розміром, кольоровій гамі та природному малюнку;
 • Екологічна чистота, як самого матеріалу, так і його виробництва;
 • Можливість здійснення фрагментарного ремонту покриття з мінімальними витратами;

З огляду на перелічені незаперечні переваги, якими володіють гранітні плити мощення – ціна на неї зовсім не здасться зайво високою.

Плита мощення від компанії «Граніт»®

На відміну від більшості постачальників, наша компанія не є посередником між виробниками і кінцевим покупцем. Вся продукція виробляється нами самостійно, що не тільки забезпечує можливість гарантії її безумовної якості, а й істотно впливає на оптимізацію цін. Купити плити мощення (так само, як будь-який інший товар) від безпосереднього виробника – значить, гарантовано уникнути неминучих переплат за послуги посередників, і значно заощадити на транспортуванні та зберіганні. Особливо вигідні умови створені у нас для оптових покупців. Конкурентоспроможні ціни обумовлюються:

 • Високою технологічністю виробництва, що забезпечує низьку собівартість продукції;
 • Грамотною економічною політикою компанії;
 • Ексклюзивною маркетинговою стратегією, що надає оптовикам виключно вигідні дисконтні програми;

Однак і бажаючі купити у нас кам’яну плитку в роздріб будуть приємно здивовані не тільки величезною можливістю вибору, а й цілком доступною вартістю свого придбання.

Різноманіття складаючих стандартну колекцію компонентів забезпечується:

 1. Різноманітністю застосовуваних в якості вихідної сировини гірських порід, серед яких:
 2. Варіантами розмірів;
 3. Фактурою і способом обробки поверхні;
 4. Широкою гамою кольорів;

За оцінкою незалежних експертів, плита для мощення від компанії «Граніт»® ні в чому не поступається продукції провідних світових брендів, а за деякими параметрами перевершує її. При цьому вартість виробів істотно нижче, ніж імпортної.

Виробництво кам’яних плит на замовлення

У представленому на цій сторінці каталозі показана продукція, що складається з найбільш популярних і затребуваних видів кам’яних плит, постачання якої здійснюються в мінімальні терміни зі складів компанії. Однак для замовників з особливо високими запитами передбачена можливість виготовлення продукції на замовлення. Ви можете вибрати будь-яку фактуру, колір, форму і розмір, і ми максимально швидко виготовимо для вас плитку, застосування якої забезпечить архітектурну ексклюзивність вашій території.

Оскільки ви вже знаходитеся на цій сторінці, не втрачайте дорогоцінний час у пошуках альтернативи! Телефонуйте нам прямо зараз, оформляйте замовлення, і ми зробимо все, щоб вам не довелося шкодувати про свій вибір.