Дитячі пам'ятники
продукція


Купити дитячі пам'ятники в Києві та Україні

Смерть близької людини – сильний удар в житті кожного. Пережити всю біль втрати часом буває досить складно. Але коли з життя йдуть маленькі діти – межі горю батьків немає. Щоб вшанувати пам’ять маленької людини, важливо підібрати правильний пам’ятник. Процедура виготовлення дитячих конструкцій і надгробків відрізняється своєю складністю. У них потрібно відобразити глибоке почуття любові, ніжності, значущості дитини, а також його непорочність і чистоту.

Компанія «Граніт»® допоможе реалізувати складні конструктивні рішення і створить для вашої дитини індивідуальний пам’ятник, який втілить в собі всі вищезгадані характеристики. З нашими виробами увічнити пам’ять про померлого дитині буде просто і доступно кожному.

Чому саме граніт

Дитячий пам’ятник з граніту – довговічна і міцна конструкція. Граніт – матеріал з вулканічних порід, який вражає своїми фізичними властивостями. Так він стійко переносить:

 • Вплив вологи;
 • Температурні коливання;
 • Забруднення;
 • Погодні явища;
 • Ультрафіолетове випромінювання.

З плином часу такі пам’ятники не тільки не втратять свій зовнішній вигляд, але і показників міцності. Вони надовго залишаться стояти на могилі, передаючи головну інформацію і значимість малюка, якого вже немає з нами. Придбавши його один раз, ви назавжди зможете вшанувати пам’ять про улюблену дитину і зробити їй останній подарунок.

Особливості конструкції

У порівнянні з дорослими пам’ятниками, дитячі відрізняються не тільки оформленням, а й розмірами. Так, наприклад, вертикальна плита з нанесеним портретом і написами може бути в районі 60х40 см або 80х40 см.

Дитячі меморіали часто прикрашаються додатковими елементами і малюнками:

 • Янголята;
 • Іграшки;
 • Зірочки;
 • Машинки і т.д.

Є кілька варіантів оформлення пам’ятника. Він може бути у вигляді:

 • Стандартної плити;
 • Серця;
 • Квітки.

При необхідності фахівці нашої компанії зможуть виконати пам’ятник у вигляді улюбленої іграшки або мультиплікаційного персонажа дитини, щоб передати всю індивідуальність і його неповторність. Це можуть бути ведмеді, зайчики і т.д.

Додатковим оформленням конструкції можуть бути птиці з пташенятами, Діва Марія, немовлята, хмари і т.д. Всі вони зможуть гармонійно влитися в загальну картину пам’ятника і цілком доповнити образ малюка.

Значення символіки

Кожне нанесене зображення на дитячому пам’ятнику з граніту несе в собі особливий сенс:

 • Ангели – символи душі, зберігачі дитя в іншому світі;
 • Хмари – чистота і непорочність невинної душі дитини, символізує нове місце проживання померлого;
 • Іграшки – символ дитинства, веселощів, яке супроводжувало малюка за життя;
 • Серце – символ великої любові рідних до покійного.

Зображення на пам’ятках

Вибрати тип пам’ятника важливо, проте також важливо підібрати зображення, яке буде на нього нанесено. Це зовсім не обов’язково повинна бути дитяча фотографія. Як зображення на пам’ятнику може використовуватися інше зображення. Особливо актуально якщо життя крихітки було настільки коротким, що навіть не вдалося її зафіксувати на знімку.

Дуже затребувані зображення заплаканої матері, які безутішно сумують над прахом своїх крихіток. Цей образ, як не можна до речі, здатний передати гіркоту матері, яка втратила своє чадо.

Фахівці нашої компанії дозволять нанести будь-який тип зображення за власними побажаннями, щоб максимально виразити ніжність, чистоту і значимість покійного дитя.

Установка меморіалу

Компанія «Граніт»® пропонує свої послуги не тільки з продажу і виготовленню дитячих пам’ятників з граніту в Україні, а й їх установку в потрібному місці. При установці дотримуються всіх технологічних аспектів, щоб пам’ятник простояв не один десяток років.

Ми надаємо повний спектр послуг, спираючись на індивідуальність замовлення кожного клієнта. Звернувшись до нас ви зможете з гідністю вшанувати пам’ять дитини і зберегти пам’ять про нього не тільки в своїх серцях, а й на граніті надовго. Компанія «Граніт»® щиро жалкує важкої батьківської втрати і саме тому допоможе втілити унікальний і довговічний виріб з граніту з гарантією високої якості.