Переваги наших пам'ятників


Оцініть ключові переваги виробничої компанії «Граніт»® при замовленні елітного пам'ятника!

Замовте пам'ятник «під ключ»


Ми надамо повний спектр послуг - виготовимо пам'ятник, художньо оформимо, доставимо і встановимо в будь-якій точці України.

Доставка
Доставка

Доставку виконуємо не тільки по місту Києву але і по всім кладовищам України в чітко обумовлені терміни, без затримки і форс-мажорів.

Крім цього, подібну продукцію можемо поставити за кордон на умовах «Інкотермс 2010» в будь-яку країну світу.

Установка
Установка

Виконаємо якісний монтаж меморіального пам'ятника з урахуванням всіх технічних вимог і в потрібну вам дату.

Якщо ж, зробити установку з яких-небудь причин не представиться можливим - ми знайдемо відповідальну компанію-установника зі збереженням офіційної гарантії!

Гарантія
Гарантія

Наше виробництво надає гарантію на елітні пам'ятники з граніту в 30 років. На мармурові пам'ятники поширюється гарантія в 15 років.

Укладаємо офіційний договір, в якому чітко і зрозуміло розписані всі зобов'язання сторін.

Елітні пам'ятники
продукція


Елітні пам'ятники з граніту і мармуру

На даний момент створити абсолютно будь-якого виду пам’ятник зовсім не важко, якщо ви звернетеся до нас. Але для початку слід вивчити наявний асортимент продукції. Компанія «Граніт»® спеціалізується на виготовленні ексклюзивних пам’ятників з будь-яких ескізів. Тому не виникне проблеми з оформленням могили близької людини саме по тому задуму, який у вас є.

Можливо ви хочете створити пам’ятник у вигляді скульптури, або носите в голові якийсь інший оригінальний задум. Дуже часто на кладовищах можна помітити скорботних кам’яних ангелів. Якщо ви задумали встановити саме такого виду виріб, то звертайтеся до нас. Ми створимо ідеальний пам’ятник, з урахуванням всіх ваших побажань.

Що ми можемо вам запропонувати

Багатьом хочеться оформити могилу рідної людини в певному кольорі. Це стає можливим, якщо використовувати для висікання різні відтінки каменів. Граніт має великий спектр кольорів, пам’ятники з цього каменю можна зробити в таких відтінках:

  • Зелений;
  • Чорний;
  • Червоний;
  • Сірий;
  • Синій.

Також ми створюємо пам’ятники з благородного мармуру. Це той камінь, який навіть в простому мінімальному оформленні, виглядає гідно і вишукано. Особливо ефектно виглядають білосніжні мармурові скульптури на кладовищі. Ми працюємо з різними видами натурального каменю, серед яких лабрадорит, базальт, габро, травертин і багато інших. Цікаві варіанти готових виробів можна детально розглянути в каталозі.

Але не один лише зовнішній вигляд і матеріали враховуються при виробництві елітних пам’ятників. Дуже часто рідні звертаються із замовленням на оформлення ділянки для декількох покійних, фамільних склепів. Так діти хочуть показати свою любов померлим батькам. Тому в каталозі можна знайти парні варіанти надгробків. Якщо ви хочете оформити місце в одному дизайні, то вам варто придбати наявні набори, в які входить надгробок, плита і парканчик. Все це є в асортименті готової продукції.

Авторські вироби

Ви можете надати нашим майстрам власний ескіз, або ж замовити виріб за описом. Буде спеціально виготовлена ​​3-D модель пам’ятника, щоб ви змогли оцінити естетичний вигляд готового виробу. Професійні художники і архітектори мають досвід роботи з різними матеріалами, тому ми допоможемо вибрати найбільш підходящий камінь з понад 120 пропонованих нашою компанією. Художнє оформлення виробів входить в повну вартість пам’ятника. Ви можете замовити оформлення надгробку різними деталями, виготовленими з бронзи, а саме:

  • Букви;
  • Хрестики;
  • Таблички;
  • Різноманітні прикраси.

Ми також пропонуємо оформити пам’ятник додатковими тонкими, дуже красивими деталями. Серед них і вироби з фотокераміки, надруковані на склі зображення, установка фігурок з гранітополімера. Важливим моментом в оформленні пам’ятника є нанесене на нього гравірування. Воно може бути чорним або білим, в залежності від кольору пам’ятника. Наші художники зможуть втілити в реальність будь-яку вашу задумку.

Також ми займаємося виготовленням ритуальних скульптур, серед них литі з бронзи і полімер-граніту вироби, ковані металеві, вирізані з граніту і мармуру. Вони також створюються з урахуванням ваших побажань. Досить описати бажаний готовий виріб, і наші художники нададуть вам найрізноманітніші варіанти робіт, з них ви і зможете вибрати той, який найбільше підходить під вашу задумку.

Терміни виготовлення

Терміни створення ексклюзивних пам’ятників можуть варіюватися. Ми озвучимо мінімальну кількість часу, який потрібен на виготовлення замовленої роботи, і ви зможете внести деякі зручні вам корективи. Бажано виготовленням пам’ятника зайнятися заздалегідь задуманого терміну, щоб виріб стояв вже в готовому вигляді, а вам залишалося лише в певний день призначити установку. Так ви заощадите свій час і готовий результат швидше порадує вас. Але необхідно враховувати те, що створення пам’ятників по готовим прикладам з нашого каталогу, буде швидше, ніж виготовлення за ескізом клієнта. Так як ми спочатку надамо ескіз, після цього ви внесете корективи, і ми займемося виготовленням пам’ятника. Якщо буде прохання надати 3-D модель майбутнього готового виробу, то на це піде ще трохи часу. Кожен виріб – це тонка робота майстрів, яка не терпить поспіху, тому замовляйте вироби трохи раніше.

Як оформити замовлення

Для створення елітних пам’ятників звертайтеся в компанію «Граніт»®. Ви описуєте бажаний результат і на його основі ми виготовляємо ескіз, за ​​яким і буде виконаний пам’ятник. Ми займаємося також і установкою готових виробів. Дуже зручно, коли замовлений повністю комплект. Це виглядає красиво, гармонійно, і встановлюється набагато швидше, так як не потрібно чекати, коли зроблять ту чи іншу деталь.

Оплата відбувається частинами. Спочатку ви робите передоплату, а повна оплата відбувається після виготовлення виробу. Ми займаємося доставкою пам’ятників у зручний для вас час і місце. Це вберігає вас від зайвих турбот і гарантує збереження цілісності виробу після його доставки. Ми дуже ретельно ставимося до виготовлення пам’ятників. Нам відомо, наскільки це важливо для нашого клієнта, адже виготовляються подібні вироби для дуже близьких і рідних померлих людей.