Мусульманські пам'ятники
продукція


Мусульманські пам'ятники - данина східним традиціям в Україні

Як відомо, в Україні найбільш поширеною релігією є християнство. Однак крім православних тут є величезна кількість представників і інших конфесій. З причини великої популярності ісламу в світі, тут також мусульмани живуть і вмирають.

Між християнами і мусульманами існує чимало відмінностей, і їх особливий прояв ми можемо спостерігати саме під час похоронної процесії.

У чому полягають головні особливості мусульманських пам’ятників?

Що стосується надгробних пам’ятників, то вони також відрізняються від православних. У мусульманській традиції монументи зазвичай встановлюються виключно певним способом, який вказано в Корані. Однак безпосередньо форми пам’ятника це стосується в набагато меншому ступені. Серед величезної кількості різних варіацій є певні форми, які чітко вказують на приналежність померлої людини саме до ісламу, проте це не повинно бути тільки так і не інакше.

Якщо порівнювати нинішні часи з минулими, то сьогодні правила поховання стали значно слабкіше. Наприклад, в наш час легко можна зустріти могилу представника ісламу з пам’ятником, як у православних.

Як саме виглядають мусульманські пам’ятники?

Відомо, що Коран, в першу чергу, проповідує скромність, і тому на кладовищі побачити великі споруди можна дуже рідко. У більшості випадків вид такого пам’ятника нагадує круглий або чотиригранний стовп. Зазвичай абсолютно не має значення соціальний статус померлого, тобто монумент багатої і бідної людини майже не відрізняється.

У більшості випадків вершина меморіалу нагадує мечеть – стилізовану чалму або цибулину. З боків на стінках споруди також часто висікають певні вислови з святого ісламського письма.

Замовляйте пам’ятники для мусульман на найвигідніших умовах

Компанія «Граніт»® пропонує високоякісні вироби з натурального каменю, який прослужить багато десятків, а то і сотні років. Це забезпечує якість матеріалу, тобто граніту з кращих родовищ в поєднання з величезним досвідом і майстерністю наших фахівців, а також використанням тільки найсучаснішого обладнання.

Наші вироби відрізняються не тільки прекрасним зовнішнім виглядом, але також високим рівнем зносостійкості. Незалежно від зовнішніх умов (перепадів температур, сильної спеки, морозу, дощу, снігу та інших явищ), пам’ятник збереже первозданний вигляд, щонайменше, на декілька десятиліть.

Крім того тут ви також отримуєте відмінну можливість заощадити, оскільки ми не просто продаємо гранітні вироби, а й самі їх виготовляємо, доставляємо в будь-яку точку України і встановлюємо. Це дає нам право ставити свою ціну, а в умовах відсутності посередників вона може бути набагато нижче, ніж у більшості конкурентів. Так що заходьте на наш сайт і вибирайте, а якщо нічого не підійде, наші майстри виготовлять ексклюзивний пам’ятник для мусульман на замовлення.