Одинарні пам'ятники
продукція


Одинарні пам'ятники: виготовлення в Києві і Україні

Одинарні пам’ятники з граніту, лабрадориту і габро, створені майстерними спеціалістами компанії «Граніт»®, допоможуть зберегти пам’ять про близьку людину.

Ми виготовляємо пам’ятники з натурального каменю, виконуємо їх доставку та монтаж на території всіх районів України. Вироби виробляються на трьох підприємствах компанії в терміни до одного-двох тижнів. Встановлювати такі пам’ятники можна як окремо, так і в комплексах з іншими пам’ятниками.

В наявності і на ваше замовлення

Дизайнерами нашої компанії розроблено безліч моделей пам’ятників. Різноманітність розмірів, форм, декору дозволяє вибрати підходящий варіант. Пам’ятник буде додатково оформлений в цеху: наші майстри нанесуть на нього зображення, написи, художні літери.

Ми також виготовляємо пам’ятники за індивідуальним замовленням. Ескіз клієнт може надати сам, він також може проконсультуватися у досвідченого дизайнера. Приймаються фотографії пам’ятників, які замовники побачили в інших місцях: по ним створюється проект надгробки.

Ви можете вибирати камінь з будь-якою фактурою і відтінком. Складність елементів і наявність безлічі дрібних деталей не є проблемою для наших фахівців. У нашому розпорядженні є сучасне обладнання, а великий досвід і висока кваліфікація наших майстрів дозволяють виконувати навіть дуже складні замовлення.

Оформлення пам’ятників

У компанії застосовуються всі сучасні технології художнього оформлення пам’ятників. Ми наносимо зображення на поверхню натурального каменю за допомогою лазера, піскоструминного устаткування, вручну. Кожен з методів має свої переваги.

  • Найвишуканішим і довговічним вважається ручне гравіювання. Майстер сам вибирає глибину занурення гравірувальної голки, що дозволяє створювати особливо виразні зображення. Тримаються такі написи і малюнки протягом сотень років, практично не змінюючи свого виду.
  • Друге по довговічності – піскоструминне гравіювання: термін його служби в первозданному вигляді – до ста років.
  • Лазерне гравірування допомагає робити точні зображення, які зберігають яскравість протягом тридцяти років. Потім малюнок можна оновити.

Замовити гравірування можна як для пам’ятника, який був виготовлений нашою компанією, так і для надгробку, який вже стоїть на могилі. Наш майстер може виїхати на місце, щоб нанести зображення. Ми також встановлюємо на пам’ятники таблички з фотокераміки та інші декоративні елементи.

Гарантія та замовлення

Природний камінь вулканічного походження відрізняється високою міцністю і довговічністю. Зроблений з нього пам’ятник може стояти століття, не змінюючи своєї форми.

Ми даємо гарантію на свої вироби з граніту, габро і лабрадориту на термін до тридцяти років. Завдяки професійному монтажу пам’ятників вони тривалий час зберігають стійкість. Установка пам’ятників виконується в теплу пору року – з середини травня до середини жовтня. При бажанні замовника наші співробітники забезпечать догляд за могилою надалі.

Щоб замовити одинарний пам’ятник будь-якого дизайну, звертайтеся до фахівців компанії «Граніт»®. Це можна зробити по телефону (номери вказані на сайті). Ви також можете скористатися формою замовлення зворотнього дзвінка, розміщеної на сайті. Просто внесіть в неї свої контактні дані – і наш співробітник зателефонує вам, щоб уточнити деталі.

Професійне виготовлення пам’ятників з природного каменю дозволяє отримувати гарантований результат в заплановані терміни.