Пам'ятники оптом
продукція


Оптовий продаж гранітних пам'ятників

Надгробний пам'ятник з гранітуНайбільший в Україні виробник пам’ятників, надгробків та інших аксесуарів з каменю «Граніт»® пропонує взаємовигідне співробітництво. Компанія займається оптовою торгівлею продукції, що виготовляється як по Україні, так і за кордон. Прямі поставки гарантують оптові ціни від виробника і гарантію на якість пам’ятників. Оптовим вважається замовлення продукції вагою від трьох тонн. Всі наші вироби виготовляються з високоякісного граніту. Ціна на продукцію нижче ринкової, так як ми маємо власний кар’єр з видобутку і переробки граніту.

Можна придбати абсолютно будь-яку кількість пам’ятників, єдина умова – їх сумарна вага повинна бути або дорівнювати, або перевищувати вагу в три тонни. Ми співпрацюємо з будь-якими покупцями, нам не важливо наскільки великим буде ваше замовлення. Беззаперечне виконання та дотримання призначених термінів – послуги, які будуть гарантовано надані для кожного замовника.

Різноманітність гранітних пам’ятників

Компанія виготовляє пам’ятники з різних видів граніту. В першу чергу, він різниться кольором. Продукція, яку ми пропонуємо, може бути виготовлена ​​з каменю таких кольорів:

 • Чорного;
 • Сірого;
 • Зеленого;
 • Червоного;
 • і різних відтінків названих кольорів.

В асортименті продукції є пам’ятники різного типу і дизайну. Серед них можна вибрати найбільш підходящі варіанти і замовити їх оптом. Також варто звернути увагу на надану нами особливу послугу – розробка пам’ятника з урахуванням всіх вимог клієнта. Ви можете надати свій дизайн, по якому наші художники і виготовлять необхідну модель надгробка. Або ви можете просто внести корективи в уже готову, обрану з асортименту продукцію, і в такому випадку замовлення буде виготовлене з урахуванням всіх побажань клієнта.

Переваги виробника

Пам'ятник гранітнийДля нас дуже важливо, щоб замовник був задоволений. Тому ми даємо можливість надати власний ескіз, але це не основна наша перевага. Як було сказано, компанія має власний кар’єр з виробництва граніту-габро, що дозволяє встановлювати найнижчі ціни на продукцію. Такий підхід до продажів дуже подобається нашим клієнтам, адже вони не переплачують за співпрацю з посередниками.

Терміни виготовлення замовлень обмовляються суто індивідуально. Час, за яке замовлення буде виконано, залежить від складності ескізу і кількості пам’ятників. Чим складніше оформлення, тим довше наші фахівці будуть виготовляти пам’ятник. Також від складності замовлення залежить і наявність передоплати. Вона може варіюватися від 35 і до 70% вартості замовлення.

Як замовити та придбати

Щоб оформити замовлення, вам необхідно зв’язатися з нашими фахівцями і уточнити всі деталі замовлення. Повна оплата замовлення здійснюється після його доставки. Ви можете оформити його на будь-яку кількість пам’ятників, головне пам’ятати про мінімальну кількість в три тонни. Для гарантії обопільного дотримання умов замовлення, оформляється офіційний договір. У ньому вказуються всі тонкощі, це забезпечує безпеку як клієнта, так і виробника. У вартість входить спеціальна упаковка і доставка виробів. Також надається вся необхідна документація. Також ми пропонуємо зробити оптове замовлення на інші ритуальні аксесуари, такі як:

 • Вази;
 • Лавочки;
 • Столики;
 • Огорожі;
 • Квітники;
 • Арки;
 • Стели;
 • і багато іншого.

На всі вироби можете оформити замовлення по каталогу, або також за індивідуальним ескізом. Для оформлення вам необхідно звернутися до наших співробітників і описати бажані вироби. Ми створимо з граніту практично будь-які аксесуари за наданим вами ескізу!