Пам'ятники з хрестом
продукція


Пам'ятники з хрестом - виготовлення в Києві і Україні

Могильний хрест – це стандартна ритуальна належність, яка встановлюється на місце поховання. Хрести на могилу повинні відрізнятися міцністю, стійкістю до погодних дій і привабливим, гідним зовнішнім виглядом, який є свідченням поваги родичів до покійного.

Граніт – це найбільш поширений матеріал, який повсюдно використовується для виготовлення цих специфічних виробів. Тож не дивно, адже камінь має безліч переваг, серед яких можна виділити наступне:

 • Екологічна чистота.
 • Відмінні характеристики, стійкість до механічних пошкоджень, в тому числі і до вандальних дій.
 • Стійкість до впливів снігу, дощу і вітру.
 • Естетичний вигляд.
 • Можливість додати каменю будь-яку форму, що дозволяє врахувати будь-які побажання замовника.

У нашій компанії ви можете придбати хрести на цвинтарі за доступною вартості: у продажу представлений широкий асортимент цього ритуального приладдя.

Що ми пропонуємо?

Перш ніж купити хрест на кладовище, ознайомтеся з різновидами цих конструкцій. Продукція виготовляється з різних матеріалів: міцний граніт, елегантний габро, класичний лабрадорит.

Хрест на пам’ятник виготовляється в тому числі і за індивідуальним замовленням: якщо ви не знайшли в каталозі відповідний варіант, ми можемо виготовити виріб по вашому проекту, при цьому будуть враховані ваші побажання щодо кольорової гами, розмірів, форми і зовнішнього вигляду.

Гранітні хрести на могилу виробляються будь-яких відтінків: це можливо завдяки тому, що у нашій компанії є багата сировинна база. Ви можете придбати виріб червоного, чорного, зеленого і іншого кольору, можливо також поєднання різних відтінків.

Переваги наших ритуальних товарів

Чому рекомендується замовити надгробний хрест саме в нашій компанії? Нижче наведені основні наші переваги:

 1. У продажу представлений широкий асортимент цієї продукції. Ви можете замовити хрест на могилу будь-яких розмірів і будь-якого кольору, з різними декоративними елементами. Настільки широкий вибір дозволить вам проводити свою близьку людину в останню путь достойно.
 2. Прийнятна вартість хрестів. Якщо ваші фінансові можливості не дозволяють придбати дорогу ритуальну продукцію, наші консультанти порадять вам бюджетний варіант.
 3. Продаж в нашій компанії ведеться як оптом, так і роздрібною торгівлею.
 4. Ми – прямий виробник, тому нам не доводиться співпрацювати з посередниками, а значить, фахівці компанії можуть з упевненістю гарантувати своїм покупцям високу якість і прийнятні ціни.
 5. Виготовлення хрестів здійснюється за допомогою сучасних інструментів з використанням якісних матеріалів, завдяки цьому вдається створити дійсно елегантний і міцний виріб.
 6. У нас передбачена доставка ритуальних товарів по всій території країни, при необхідності ви можете замовити установку ритуального хреста. Доставка здійснюється максимально швидко, точні терміни залежать від того регіону, в якому ви проживаєте.
 7. При виникненні труднощів ви можете звернутися до нашого консультанта, який розповість вам про асортимент, особливості виробництва хрестів, їх видах, розмірах і вартості. Завдяки цьому покупець без труднощів вибере потрібний варіант.

Таким чином, виробництво, доставка та встановлення надгробків є основним напрямком діяльності нашої компанії. Для того щоб зробити замовлення у нас, зателефонуйте або вивчіть наш каталог і оформите заявку на сайті.