Василівський граніт (Ukrainian Autumn)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваUkrainian Autumn
ПородаГраніт
РодовищеВасилівське
Об'ємна вага2680-2685 кг/м3
Водопоглинання0,1-0,16%
Міцність на стискання180-210 MPa
Стираність0,45-0,48 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Василівське родовище граніту розташоване в Житомирській області, в районі села Кам’яна гора. Порода користується популярністю серед будівельників і архітекторів, її застосовують в будівництві не тільки на території України, а й в Росії, і інших країнах. Василівський граніт зарекомендував себе в якості декоративно-облицювального матеріалу високої якості!

Особливості Василівського граніту

Камінь має перший клас радіоактивності – можливість використовувати його в будь-яких видах будівельної діяльності. Порода має середньозернисту структуру і володіє кольором, де вигідно поєднуються зелений, чорний, коричневий, відтінки рівномірно розподілені по каменю.

Цінується граніт Василівка як за свій незвичайний зовнішній вигляд, так і за відмінні експлуатаційні якості. Камінь успішно зарекомендував себе при облицюванні будівель і в оформленні інтер’єрів.

До переваг граніту можна віднести:

 • Стійкість до погодних умов;
 • Міцність і довговічність;
 • Гарний зовнішній вигляд;
 • Володіє стійкістю до ударів і морозостійкістю.

Матеріал широко застосовується для обробки фасадів всіляких будівель, з каменю виготовляють сходи, покриття для підлоги, підвіконня.

Продукція з Василівського граніту від виробника

Купити Василівський граніт пропонує компанія «Граніт»®. Ми надаємо гідний вибір продукції з граніту за низькими цінами від виробника. Вибираючи наші вироби, ви віддаєте перевагу надійності, міцності і високій якості. Продукція з Василівського граніту прослужить багато років, не руйнуючись і не втрачаючи свою привабливість з плином часу.

У нас можна купити продукцію оптом, в роздріб, або замовити виріб – наші фахівці, керуючись вашими побажаннями, впораються із завданнями будь-якої складності! Доставка здійснюється по Києву і всій Україні в стислі терміни!

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання