Войнівський граніт (Rosso Santiago)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваRosso Santiago
ПородаГраніт
РодовищеВойнівське
Об'ємна вага2650 кг/м3
Водопоглинання0,23%
Міцність на стискання93 MPa
Міцність при згині17 MPa
Стираність0,44 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Войнівське родовище знаходиться на території України, в Кіровоградській області. Граніт, що видобувається в цьому місці, відомий далеко за межами рідної країни завдяки своєму унікальному червоному відтінку. Незвичайний колір дозволяє використовувати цей мінерал у виробництві практично будь-яких виробів, роблячи готові роботи надзвичайно естетичними.

Особливість Войнівського граніту

Граніт Войнівського родовища має грубозернисту структуру і рідкісний відтінок, обумовлений присутністю в ньому червонуватих кристалів. Цікаво, що відтінок мінералів може змінюватися: від рожевих тонів з сіруватим відтінком до червоно-коричневих кольорів.

Малюнок кожного каменю неповторний і унікальний: насолодитися його переливами в повній мірі можна, якщо розпиляти граніт в строго певному напрямку. Фахівці нашої компанії при виготовленні виробів з Войнівського граніту намагаються домогтися такого розпилу, щоб максимально повно розкрити його структуру, показавши кінцевому споживачеві всю красу цього природного мінералу.

Купити Войнівський граніт

Під торговою маркою «Граніт»® реалізується як безпосередньо сам камінь з Войнівського родовища, так і готові вироби з нього. Ви можете купити у нас:

Це далеко не повний перелік продукції, яку ми виробляємо з Войнівського граніту. Також ви можете замовити виготовлення нестандартного виробу – ми з радістю зробимо з цього унікального матеріалу предмет будь-якої форми і розмірів.

Ми ведемо як роздрібні, так і оптові продажі, доставляючи замовлення в усі міста України. Ціни на нашу продукцію найнижчі на ринку, адже великі обсяги виробництва і наявність багатої сировинної бази дають нам можливість знижувати собівартість продукції, не опускаючи планку якості.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання