Войнівський граніт (Brown Santiago)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваBrown Santiago
ПородаГраніт
РодовищеВойнівське
Об'ємна вага2650 кг/м3
Водопоглинання0,27%
Міцність на стискання93 MPa
Міцність при згині17 MPa
Стираність0,44 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® пропонує широкий спектр продукції з граніту «Brown Santiago», видобутого на Войнівському родовищі. Власна сировинна база, сучасні виробничі потужності і штат кваліфікованих фахівців дозволяють реалізовувати оптові і роздрібні замовлення будь-якої складності. Ми реалізуємо цей матеріал і різні типи виробів з нього з доставкою по всій Україні.

Всі наші вироби з Войнівського граніту відрізняються високою якістю і відповідають першому класу радіаційної безпеки, завдяки чому можуть використовуватися без обмежень для зовнішньої і внутрішньої обробки. Щоб придбати типову продукцію з каменю або замовити її за індивідуальним проектом, просто зателефонуйте в офіс і оформіть заявку.

Войнівський граніт: властивості і особливості матеріалу

Войнівський граніт являє собою натуральний червоний камінь з крупнозернистою структурою і невеликими вкрапленнями сірого і чорного кольору. Матеріал має унікальний і неповторний малюнок, що проявляється при розпилюванні в певному напрямку. Граніт «Brown Santiago» характеризується чудовою міцністю, зносостійкістю, морозостійкістю і довговічністю. Основні сфери застосування:

Вибір Войнівського граніту «Brown Santiago» для реалізації будь-якого проекту – це ідеальне рішення. Професійна обробка каменю дозволить домогтися ексклюзивного малюнка. Морозостійкість забезпечить успішну експлуатацію в умовах вкрай низької температури. Завдяки міцності і зносостійкості такому виробу не будуть страшні ні сильні механічні деформації, ні вплив хімічних речовин.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання