Янцівський граніт (Real Grey)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваReal Grey
ПородаГраніт
РодовищеЯнцівське
Об'ємна вага2710 кг/м3
Водопоглинання0,16%
Міцність на стискання230 MPa
Міцність при згині49 MPa
Стираність0,14-1,43 г/см2
Клас природної радіації2 Клас
*Для зовнішнього застосування

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Компанія «Граніт»® – одна з провідних компаній по виготовленню товарів з гранітного каменю. Ми пропонуємо купити Янцівський граніт за доступними цінами. Ми реалізуємо готову продукцію і здійснюємо виробництво за індивідуальним замовленням, з урахуванням переваг і вимог клієнта. Працюємо оптом і в роздріб, на постійній і разовій основі. Доставка в будь-яку точку України.

Янцівський гранітний кар’єр – це природне родовище каменю сірого кольору з невеликими зеленими ділянками і чорними вкрапленнями в текстурі. Така світлова схема буде гармонійно поєднуватися зі всілякими дизайнами інтер’єру: від суворої класики до сучасних рішень.

Дана сировина широко використовується для виготовлення облицювальної плитки і виробництва дорожнього бордюра, тому що він дуже легко піддається обробці (полірування, термічна обробка, бучардування).

У каталозі компанії «Граніт»® представлений великий асортимент готової продукції з Янцівського граніту. Також ми займаємося виготовленням будь-яких конструкцій під індивідуальне замовлення клієнта. Ціна матеріалу залежить від віддаленості місця доставки, складності та обсягу роботи, але можна бути впевненим – ціна приємно здивує!

Для оформлення замовлення і розрахунку кінцевої вартості зателефонуйте нам – менеджер проконсультує вас, уточнить всі деталі, відповість на питання і надасть професійну допомогу у виборі.

Завдяки згуртованій роботі нашої команди – справжніх майстрів своєї справи, ми впевнено йдемо до однієї спільної мети: забезпечити вигідне довгострокове співробітництво з кожним клієнтом. Для цього ми постійно вдосконалюємось, покращуємо якість виробництва, своєчасно усуваємо всі недоліки. Головне правило – підвищувати оперативність виготовлення продукції і швидкість доставки, при цьому зберігаючи високий рівень сервісу і доступні ціни.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання