Євдокимівський граніт (Rosso Pink)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваRosso Pink
ПородаГраніт
РодовищеЄвдокимівське
Об'ємна вага2700 кг/м3
Водопоглинання0,20%
Міцність на стискання150 MPa
Стираність0,38 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Українська торгова марка «Граніт»® радує кожного, хто вже придбав її архітектурні вироби з граніту, видобутого на Євдокимівському родовищі. Цей обробний матеріал елегантно вписується в будь-який інтер’єр. Це може бути ванна кімната з мозаїчною підлогою або вітальня з гранітним каміном, яка має обробку у вигляді вишуканого квіткового орнаменту. Чистота малюнка рожевого граніту з різнокольоровими вкрапленнями надає виробу візуальну легкість.

Які гранітні вироби, в роздріб або оптом, ви не придбали б, ми з задоволенням доставимо вашу покупку в будь-який населений пункт України. Вас порадують невисокі ціни виробника виробів, які будуть служити вам все ваше життя.

Подивіться, наскільки великий вибір виробів з граніту ми вам пропонуємо. Ексклюзивні балюстради, окремі балясини для сходів в заміському будинку, вишукані фонтани і вазони які прикрасять інтер’єр вашого будинку і територію навколо нього. Один лише раз побачивши наші гранітні сходи, підвіконня, кулі і авторскі скульптури, ви станете шанувальником цього природного матеріалу, який дуже простий у догляді (потрібні лише вода і мило).

Хочете індивідуальне дизайнерське рішення для прикраси вашої ванної або іншої кімнати? А фонтан, якого немає у ваших друзів і сусідів?

Ми приймемо ваше замовлення, обговоривши з вами кожну деталь виробу, кожен завиток, кожен вигин лінії архітектурного об’єкта. Ми створимо для вас гранітний шедевр.

Компанія «Граніт»® – не привчена працювати погано, будь-яке замовлення виповнюється по вищому розряду з любов’ю до матеріалу, який в руках наших майстрів перетворюється на предмет архітектурного мистецтва.

Приходьте, телефонуйте нам, щоб купити Євдокимівський граніт. Доторкніться до нього і відчуйте його силу і благородну красу.

Вироби марки «Граніт»® можна купити у нас як оптовою партією, так і в роздріб.

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

      Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

        Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання