Юр’ївський граніт (Dmytrit)

Фізико-механічні дані
Комерційна назваDmytrit
ПородаГраніт
РодовищеЮр'ївське
Об'ємна вага2650 кг/м3
Водопоглинання0,16-0,40%
Міцність на стискання117 MPa
Міцність при згині113-136 MPa
Стираність0,18-0,2 г/см2
Клас природної радіації1 Клас
*Дозволені будь-які види будівництва

*Колір каменю може сильно змінитися в залежності від способу обробки.

Опис натурального каменю

Граніт Юр’ївського родовища відрізняється від інших різновидів унікальним темнокольоровим забарвленням. Викопне отримало першу сходинку радіоактивності, що дає можливість використовувати його у всіх сферах будівництва, будь-які обмеження відсутні. Юр’ївський граніт використовується як для оформлення екстер’єру будівель, так і для внутрішніх робіт.

Особливості Юр’ївського граніту

У забарвленні каменю переважає темно-жовтий колір з темними вкрапленнями. Викопне має грубозернисту структуру. Граніт Юр’ївського родовища має перший клас радіоактивності, а значить – може використовуватися у всіх видах будівництва без винятку. До найбільш поширених типів застосування відносяться: облицювання сходових прольотів і внутрішнє оздоблення.

Родовище розташоване в Миколаївській області недалеко від села Юр’ївка. На профільному ринку камінь більш відомий під назвою Dmytrit. Породу можна віднести до одного з найбільш недорогих сіро-коричневих гранітів. Незвичайна текстура і відмінні експлуатаційні характеристики зробили мінерал досить затребуваним серед провідних виробництв України та ближнього зарубіжжя. Матеріал застосовують для облицювання будівель, виготовлення барних стійок, пам’ятників, стільниць і т.д.

Переваги Юр’ївського граніту

Юр’ївський граніт відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками:

 • На поверхні не видно забруднення;
 • Камінь не схильний до зовнішніх впливів. Йому не страшні сонячні промені і вплив вологи;
 • Викопне відмінно переносить негативні погодні фактори, високі і низькі температури;
 • Граніт має високий рівень стійкості до стиснення і фізичних навантажень.

Купити Юр’ївський граніт пропонує компанія «Граніт»®. Величезний досвід роботи, високоякісна сировина, застосування сучасних технологій дозволяють запропонувати вироби найвищого класу. Продаж здійснюється оптом і в роздріб, крім того, ми виконаємо на замовлення вироби будь-якої складності. Демократична цінова політика, висока якість продукції і оперативна доставка по Україні роблять «Граніт»® лідером з продажу Юр’ївського граніту!

Безкоштовний зразок каменю

Для більш детального ознайомлення ми можемо вислати безкоштовний зразок породи. Для цього заповніть поля контактної форми нижче і відправте заявку, дякуємо!

  Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

   Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання

    Сайт під захистом від спаму reCAPTCHA і Google. Конфіденційність | Умови використання